IT poradenství a Google Workspace

Jednou z mých aktivit v rámci IT poradenství jsou i školení Google Apps pro firemní klienty a veřejnost (Gmail, kalendáře, sdílené dokumenty, online spolupráce, atd.). Neskutečně mě to baví – jednak jsem fanda nových technologií a pak kontakt s živými lidmi a jejich reálnými problémy je velmi příjemná změna oproti sezení za počítačem. A jak řekl jeden můj kamarád, pokud se chceš v něčem zdokonalit, jdi to učit.

Zkoťte Google Apps

Pokud není vypsaný termín školení, který by vám vyhovoval, prosím kontaktujte mě a pokusíme se společně najít vhodný termín.

Termíny školení
Google Apps – Ostrava
21.9.2015 v 9:00
Impact Hub Ostrava
Sokolská tř. 1263/24, Ostrava
Informace a přihláška
Google Apps – Praha
23.9.2015 v 9:00
Impact Hub Praha
Drtinova 10, Praha
Informace a přihláška
Google Apps – Brno
29.9.2015 v 9:00
Impact Hub Brno
Cyrilská 7, Brno
Informace a přihláška
Doposud jsem vedl 722 školení Google Workspace. Pomohl jsem 7123 uživatelům,
kteří školení hodnotili průměrnou známkou 1,19.

Ohlasy účastníků

Pavla Mináře a jeho školení Google Apps mohu vřele doporučit. Školení bylo bezvadně připravené, výborně vedené a maximálně přizpůsobené našim potřebám. Účast na školení jsem sice dlouho zvažovala (s IT se úplně nekamarádím), když jsem se ale rozhodla a Pavlovi napsala, už z naší komunikace jsem věděla, že je to krok správným směrem. To se také později potvrdilo – kvalita mé práce třeba jen s Gmailem mnohonásobně vzrostla. Děkuji Pavle.
JUDr. Jindřiška Šulcová – patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
Zcela upřímně – školení Gmail od Pavla Mináře bylo bomba! Po školení mám pocit, že když zítra opustím Outlook, vím, do čeho jdu a nestrávím hodiny počátečním zkoumáním „jak to vlastně funguje“ a „k čemu to všechno je“. Ještě nikdy jsem se za tak krátkou dobu nedozvěděl tolik vychytávek a drobností o používání nějakého software. Školení mi ušetřilo hodiny samouky a pokusů/omylů.
Ing. Michal Vintr, Ph.D. – konzultant, školitel a expert na spolehlivost a bezpečnost produktů
Ty jeden bídáku! S tím včerejším školením jsi mi pěkně zavařil. Celé dopoledne jsem strávil nastavováním Google Apps účtu a ještě jsem si to trochu vylepšil. Musím tomu dát trochu času, ale první pocit ze Zero Inboxu je sakra dobrý!
Petr Kincl – specialista na sítě a administrátor
Že já na to školení vůbec lezl ;-). S Outlookem jsem skončil a přecházím kompletně na Gmail. Díky, bylo to super.
Pavel Lasák – autor blogu o MS Office
Školení mě dost bavilo a dalo mi spoustu nových informací. Většinu času jsem seděl s otevřenou pusou, co to všechno umí. Ale hlavně to byl pro mě hodně příjemně strávený den.
Vojtěch Černý – technolog

Termíny školení

Pokud máte o školení zájem, vyberte si prosím vhodný termín, kde také naleznete více informací.

Back to Top