IT poradenství a Google Workspace

Videokurzy Google Workspace

Chrome, Gmail, Kalendář a Google Disk

Nevyhovuje vám žádný z termínů školení Google Workspace (G Suite*)? Případně to máte do Prahy, Brna nebo Ostravy daleko? Mrkněte prosím na mé online školení Google Workspace.

  • Kurzy si můžete pustit kdykoliv a kdekoliv (Seduo má i mobilní aplikaci).
  • Kurzy si můžete pustit opakovaně kolikrát chcete.
  • Přehrávání kurzu můžete kdykoliv pozastavit a rovnou si tak vše zkoušet na vašem Google účtu.
  • Kurzy mi daly opravdu zabrat – na natáčení jsem si vezl 8 košil, vypotřebovali jsem asi 4,5 kg pudru a Franta stihl na dvoře 2x posekat trávník.

*) Google čas od času změní jméno svého balíku firemních aplikací (Gmail, Google Kalendář, Google Disk, …). Nejdříve to byly Google Apps, pak G Suite a na podzim 2020 to celé přejmenoval na Google Workspace. Mění se pouze jméno, vše ostatní zůstává.

Ukázka

Nekupujte zajíce v pytli. Mrkněte prosím na kurz Úvod do Google Workspace, který je zdarma. Případně na ukázkovou lekci z Gmailu – Štítky – v čem jsou lepší než složky.

Nabídka videokurzů

Úvod do Google Workspace
Bezpečnost v cloudu, hesla a Chrome
Délka:
30 minut
Cena:
Zdarma
Kouknu na to
ZDARMA
Gmail
Buďte pánem své pošty
Délka:
59 minut
Cena:

890 Kč s DPH

Kouknu na to
Google Kalendář
Organizace času a plánování
Délka:
34 minut
Cena:

890 Kč s DPH

Kouknu na to
Google Disk
Mějte svá data pod kontrolou
Délka:
52 minut
Cena:

890 Kč s DPH

Kouknu na to
Google Workspace – komplet
Vše dohromady za lepší cenu
Délka:
2 hod 57 minut
Cena:
1590 Kč s DPH
Kouknu na to

Ohlasy diváků

Super vychytávky, které zlepšují pracovní workflow a které jsem do té doby nevyužívala (přepínání účtů, připnutí karet v prohlížeči, klávesové zkratky, záložky…). Vypadají sice jako drobnosti, ale tím, že je používám pořád, je práce na Chromu plynulejší, příjemnější a každý den mi ušetří chvíli. Takže za mě má smysl tento videokurz i pro pokročilejší uživatele.
Petra Papežová
Tenhle kurz si musí udělat všichni, kdo pracují s Google Workspace. I ti, kdo si myslí, že ho využívají dobře. Protože s Pavlem vám garantuju nejmíň 10 nových aha! momentů, i pokud už jste nějaký jeho kurz absolvovali.
Michala Stražovská
Perfektní a detailní kurz nejen o tom, jaké možnosti nabízí Google Kalendář, ale také konkrétní případy užití, které můžete začít praktikovat hned, jakmile dokončíte jednotlivé lekce. Aneb “co není v kalendáři, to se nestane”.
Daniel Gamrot
Myslel jsem že vím o Google Disku vše, ale opět mě Pavel mile překvapil, třeba tvořit dokument z Keepu mi bude vyhovovat. Kurz je tak akorát dlouhý a nabitý vychytávkami!
Jan Hřebíček
Kurz byl velice zajímavý, nabitý informacemi. Široký záběr kurzu mi pomohl získat přehled a zjistit, na co se chci zaměřit v budoucnu.
Robert Lhotský
Stále si ještě vzpomínám, jak jsem čekal na pozvánku do služby Gmail snad ještě v době kamenné. Sám jsem překvapen, kam se Gmail od té doby posunul a že dokáže být opravdu plnohodnotná náhrada za klasické klienty. Pavel má klidný a srozumitelný přednes a jeho tipy změní práci s poštou k nepoznání.
Martin Světlík
Málokterý kurz je podaný tak příjemnou a zároveň názornou formou. I když s Google aplikacemi pracuju denně už pár let, našel jsem si v Pavlově kurzu hned několik dobrých tipů, které rozhodně využiju při své práci. Věřím, že pro nováčky bude mít kurz veliký přínos, i pro zkušené matadory je to ale pořád dobrá příležitost, jak si vše snadno připomenout a třeba i vyzobat nějaké nové postupy
Daniel Šácha
Zatím nejkratší kurz na SEDUO který jsem shlédl, ale s okamžitým (a výrazným) přínosem. Děkuji!
Lukáš Loukota

Videokurzy do firmy

Videokurzy Google Workspace jsme připravili společně s portálem Seduo (LMC), který nabízí online vzdělávání do firem. Pokud byste chtěli vidokurzy pro své zaměstnance, mrkněte prosím přímo na nabídku pro firemní klienty.

Back to Top