IT poradenství a Google Workspace

Google Tabulky / Google Sheets

Školení a konzultace

Zuzka byla kdysi dávno u mě na školení Google Workspace. Následně jsem ji pomáhal s implementací Google Workspace u několika klientů. A pak jsem viděl, co umí s Google Tabulkami. A tak vznikla tato sránka.
Pavel Minář

Co umím

Celý svůj profesní život ujíždím na datech a tabulkách. Začínala jsem na Excelu, který pořád miluji. Ale poslední roky se zaměřuji na Google Tabulky / Google Sheets. Před několika lety jsem potkala na školení Pavla Mináře a ten do mě tak dlouho ryl, až jsem šla na volnou nohu, udělala si certifikaci Google Certified Deployment Specialist a začala můj koníček školit a konzultovat.

Pomáhám firmám automatizovat činnosti, které by jinak jejich zaměstnanci museli ručně dělat pořád dokola.

Co nabízím

  • Konzultace Google Tabulek – nevíte si s něčím v Tabulkách rady? Napište mi a mrkneme na to společně.
  • Firemní nebo individuální školení na Google Tabulky – školení přizpůsobím na míru podle vaší pokročilosti a očekávání. Školím jak jednotlivce, tak ve firmách.

Zuzana Půžová
www.zuzka.cz
tady@zuzka.cz

Co o mně říkají jiní

Školenie so Zuzanou na Google Tabuľky som v prvom momente nechcela absolvovať. Hovorím si, nie je možné v jednom dni obsiahnuť základy a aj pokročilé funkcie, najmä ak sa na školení stretnú účastníci rôznych stupňov vedomostí. Veľký omyl. Skvelo, prakticky a prehľadne koncipované školenie na konci ktorého si absolútne každý odnesie dávku zručností, vychytávok ale aj pokročilých funkcií. Školenia s Pavlom a Zuzanou nikdy nie sú stratený čas, pre nás, v Grandhoteli Pupp sú to jediné školenia kvôli ktorým rušíme dovolenky, služobné cesty a tešíme sa na ďalšie stretnutie. Ďakujeme.
Damiána Šafáriková, Office Manager – Grandhotel Pupp
Máme na Google Disku stovky tabulek a tisíce dokumentů, různě propojených, pro různé účely, různých velikostí a „tvarů“, vytváříme desítky výstupů z uložených dat, potřebujeme ročně hlídat stovky úkolů a povinností v klubu. Dostal jsem se do stavu, kdy jsem cítil potřebu to s někým probrat, zkonzultovat, poradit se, hledat další vylepšení, zjednodušení, nové tipy, jiný pohled na věc. Dovolil jsem si tedy požádat Zuzanu o konzultaci. A hádejte co? Udělal jsem dobře. Opravdu se vyzná. Během hodiny jsme probrali mnoho témat. Bez zaváhání reagovala na všechny dotazy, doporučila vylepšení. Dokonce nad rámec konzultace poslala i mail s dalšími tipy, které jsme z časových důvodů nedotáhli do finále na první dobrou. Opravdu vřele a s čistým svědomím doporučuji využít služby Zuzany.
Ing. Michal Majer – sportovní manažer FBC Přerov
Po marných pokusech ovládnout Google Tabulky jsem oslovil Zuzanu Půžovou. Stručné, vstřícné jednání a výsledek se rychle dostavil. Problém byl vyřešen. Vřele doporučuji.
MUDr. Luboš Steklý – stomatolog se zájmem o stomatochirurgii a Google Workspace
Zuzku jsem oslovila s prosbou o vytvoření šablon na cenové nabídky. Mé původní šablony byly jak v Google Tabulce, kde jsem počítala cenu pro jednotlivé nabízené balíčky, tak v textovém dokumentu, kde jsem ceny z tabulky ručně přepisovala. Zuzka z těchto dvou dokumentů ponechala jen tabulku, která automaticky vyplňuje požadovaná pole. Díky pečlivě promyšlenému provázání několika listů tabulky již je psaní cenových nabídek snadné a není zde prostor pro chyby, jak tomu bylo v mém předešlém systému. Ve výsledku mi Zuzka šetří nemalý čas. Pokud cítíte, že byste ve své práci uvítali pokročilejší funkce v tabulkách a nevíte jak na to, Zuzka je ta pravá osoba na automatizaci vašich dokumentů s Google dokumenty a tabulkami.
Ing. Ivana Minářová – stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů a chytré technologie v bydlení
Zuzka nám pomohla s implementací webových formulářů přes webhook do Google tabulek. Dlouho jsme s tím bojovali sami, její řešení bylo rychlé a elegantní. Ušetřili jsme mnoho času. Příště už se budu obracet rovnou přímo na ni.
Oldřich Jandík – webmaster

Můj YouTube kanál o Google Tabulkách

Nemáte rádi školení? ;-) Tak zkuste kouknout na má videa na YouTube.

Cena

Mrkněte prosím na můj ceník.

Chcete proniknout do tajů Google Tabulek?

Napište mi a domluvíme se na úvodní schůzce. První hodinu mého času nabízím novým klientům zdarma.

Back to Top