IT poradenství a Google Workspace

Ušetřete čas s G Suite (Google Apps)

… školení timemanagementu s aplikací do Google Apps

Často se mě ptáte, jak to dělám, že jsem tak organizovaný, vše stíhám a dodržím každý termín. Není to žádná věda, používám pouze několik jednoduchých triků. Chcete také efektivně pracovat se svým mozkem? Být výkonnější v práci? Ušetřit si čas? A používáte Google Apps?

Právě pro vás je určeno školení Ušetřete čas s Google Apps.

Nejbližší termíny školení Ušetřete čas s Google Apps

Momentálně nemáme s Natálií vypsaný žádný termín otevřeného školení. Ano, školíme timemanagement, ale den má jen 24 hodin a my už více práce nestíháme :-).

You can do anything but not everything.

Pokud máte o školení zájem (otevřené nebo ve vaší firmě), dejte nám prosím vědět a něco vymyslíme.

Cena školení

Cena sedmihodinového školení pro jednu osobu je:

2.200 Kč bez DPH 2.662 Kč s DPH

Jsem plátce DPH. Na školení poskytujeme záruku vrácení peněz, pokud školení nesplní vaše očekávání (no questions asked). Splatnost faktury je záměrně až po školení. Pokud nebudete spokojeni, dejte mi prosím vědět a fakturu roztrhejte.

O mozku toho díky moderním výzkumům z posledních pěti let víme víc, než kdy předtím. Zapojení těchto informací do praxe však pokulhává.

Více o lektorce

Školení povede má kamarádka Natálie Berglowcová (www.berglowcova.cz). Natálie je vystudovaná psycholožka, lektorka a somatická koučka. Já školení zaštiťuji a jsem garantem vaší spokojenosti.

Měl jsem to potěšení spolupracovat s Natálií na několika projektech – např. školení Google Apps pro Českou spořitelnu nebo společná přednáška Work hacking s Google Apps pro Google Business Group. Natálie mi velmi pomohla s mými školeními Google Apps. Také díky její zpětné vazbě jsou má školení taková, jaká jsou.

Obsah školení

Vezmeme si na paškál mozek, koncentraci, timemanagement a Google Apps. A podíváme se, jak všechny ingredience namíchat, aby nám náš koktejl chutnal a pomáhal.

  1. Lidský mozek a naše individualita – nejnovější poznatky z neurověd a psychologie
  2. Multitasking a jeho následky – jak zacházet s pozornosti, dopady multitaskingu na naši práci
  3. Práce s energií během dne – individuální pojetí timemanagementu, práce s prioritami
  4. Tvorba návyků – jak vše nově naučené aplikovat do praxe
  5. Využití v Google Apps – aplikace poznatků přímo do každodenního používání Google Apps

Natálie Berglowcová

Školení volně navazuje na úvodní kurz Google Apps. Předpokládáme proto, že každý účastník má alespoň základní znalosti Google Apps. Pokud si nejste jisti, zvažte prosím nejdříve účast na základním školení Google Apps.

Ušetřete čas s Google Apps

Doporučení

Odborná spolupráce s Natálií, trvá už více než dva roky. Oslovila jsem ji na různé projekty pro různé cílové skupiny a moc si pochvaluji vysokou kvalitu odvedené práce. Výrazná výhoda je, že Natálie společně s dovednostmi, které školí, umí předat velkou dávku pozitivní energie a nadšení pro dané téma. Což je důvod, proč má člověk chuť hned vyzkoušet a používat novoty, o kterých se dozvěděl. Jsem spokojená absolventka jejích kurzů a zároveň často zadavatel zakázky. Cením si toho, že Natálie umí přizpůsobit poptávané téma potřebám firmy i skupiny.
Mgr. Kateřina Dvořáčková – DB Schenker – HR Manager
Měl jsem to velké potěšení, že jsem s Natálkou společně přednášel pod záštitou Google Business Group na téma „Work hacking s Google Apps“. Ač se to nezdá, tak tato kombinace dává smysl – Natálie díky své profesi psychologa ví, jak funguje náš mozek, a protože má přesah i do IT (Google Apps), strčí do kapsy kdejakého experta s jednostranným zaměřením. Nejen já, jako spolupřednášející, ale i diváci si přednášku užili a díky netradiční kombinaci oborů bylo téma velmi poučné. Natálka je výborný spoluhráč – excelentně nahrávala, asistovala a přednáška měla obrovský úspěch.
Pavel Minář – IT poradenství a Google Apps
Školení od Natálie pro mě bylo velice přínosné! Zprvu jsem nevěřil, ale svou osobností, detailním přehledem a přístupem mě strhla a zatáhla do přednášky. Oceňuji hlavně spoustu drobných zlepšení v použití Google Apps a také „soft“ věcí ve smyslu jak tyto nástroje používat s ohledem na fungování mozku. Natálii rozhodně doporučuji.
Honza Pulkrábek – Vodafone – Online Application Development Manager
Google Apps požívám aktivně už nějaký čas, takže když jsem se dozvěděla o tomto školení, rozhodně jsem si chtěla poslechnout, o co jde. Teď, po jeho absolvování, se často pochválím, že jsem tam šla. A proč? Mohla bych použít slova jako výkonnější, efektivnější a tak dále, ale shrnu to asi tak, že to teď všechno víc frčí. U Natálie jako lektorky velmi oceňuji odbornou znalost technologií, kterou výtečně propojila s typy pro efektivní řízení času. Jako velkou výhodu tohoto semináře vidím i část o fungování mozku, díky čemuž jsme my, účastníci, měli možnost pochopit, jak to vlastně všechno funguje dohromady. Všechna školení s Natálií jsou živá, člověk se rozhodně nenudí. Téma bylo podáno lidsky a s nadšením. U Natálie je vidět, že ji její práce baví a svůj zájem o věc přenáší i na účastníky školení.
Denisa Čuprová – CV Relevant – Senior consultant

Přihláška

Pokud máte o toto školení zájem, prosím o vyplnění krátkého dotazníku.

Back to Top